Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів
Інструкція для посади "Формувальник пенальної косметики 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 26. Виробництво парфумерної продукції та косметичних засобів", що затверджен Державним комітетом України з харчової промисловості 01.01.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: температурний режим плавлення маси; асортимент продукції; будову та правила експлуатації розливних форм; методику розрахунку кількості маси (напівфабрикату).

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес формування пенальної косметики (губної помади, тіней, блиску для губ та ін.) у багатогніздових розливних формах. Регулює за показаннями контрольно-вимірювальних приладів температуру нагрівання та плавлення косметичної маси. Розливає косметичну масу у форми. Регулює охолодження маси у формах та витягає косметичний олівець із форми. Готує багатогніздові форми: протирає, змащує, складає, добирає форми. Розраховує кількість косметичної маси.