Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Випробувач проводів та кабелів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії окремих вузлів устаткування, яке обслуговує; способи установлення приймальних та віддавальних барабанів; послідовність заправлення проводів та кабелів крізь апарат.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Випробовує ізоляційні проводи та кабелі на електричну міцність ізоляції на апаратах сухого випробування струмом високої напруги під керівництвом випробувача більш високої кваліфікації. Встановлює віддавальні та приймальні барабани або бухти. Послідовно заправляє проводи та кабелі крізь апарат. Фіксує місця пошкодження ізоляції та обривання струмоведучої жили.