Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Налагоджувальник прискорювачів заряджених частинок 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника прискорювачів заряджених частинок 5 розраду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію ліній електронних прискорювачів, будову високовольтних випрямлячів, електронно-променевих гармат та електронно-променевих трубок; правила користування складними контрольно-вимірювальними приладами; електричні схеми та креслення основних блоків та вузлів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує лінії електронних прискорювачів на холостому ходу і в робочому режимі. Перевіряє схему заряджання технологічних ліній. Випробовує електронні пушки високим вакуумом. Виводить на робочий режим гелієві та голоїдні течовипробувачі. Ремонтує та налагоджує вимикальні та вакуумні системи прискорювача. Налагоджує електронні прискорювачі після ремонту.