Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Налагоджувальник прискорювачів заряджених частинок 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією налагоджувальника прискорювачів заряджених частинок 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову електронних прискорювачів; правила налагодження вакуумних пристроїв; методику розгону прискорювача до номінальних енергій; правила користування контрольно-вимірювальними приладами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Налагоджує вузли та блоки електронних прискорювачів. Виводить електронні прискорювачі на робочий режим. Установлює та налагоджує електромагнітні муфти. Складає тягові редуктори та приймальні пристрої з підганянням деталей. Перевіряє секції та колони високовольтного випрямляча на електричний резонанс. Підганяє та налагоджує блоки та вузли вакуумної системи. Перевіряє блоки та вузли за допомогою комплексу вимірювальної апаратури. Ремонтує та налагоджує блоки дистанційного керування.