Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник ізоляційних матеріалів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу робота або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж робота за професією пресувальника ізоляційних матеріалів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи пресів; правила користування контрольно-вимірювальними приладами; режими пресування; правила складання пакетів та наважок; методи завантаження та розвантаження пакетів; причини браку та способи його усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує листові шарові ізоляційні матеріали товщиною понад 4 мм, слюдопластові понад 0,3 мм, міканіти понад 0,8 мм на гідравлічних пресах. Виготовляє наважки визначеної товщини та складає їх у пакети. Завантажує пакети в секції преса та заготовки в пресс-форми ручним способом. Регулює температуру та тиск за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Завантажує пакети в секції преса. Розбирає та сортує відпресовані матеріали за товщинами та укладає їх в столи та на стелажі.