Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Пресувальник ізоляційних матеріалів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією пресувальника ізоляційних матеріалів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила експлуатації пресів, систем комунікацій паропроводу та водопроводу; основні технічні вимоги до матеріалів, які використовує; правила зберігання та підготовки прокладальних листів, піддонів та пресформ; технологію пресування ізоляційних матеріалів; температурні режими та тривалість пресування залежно від розмірів та марок матеріалів, які пресує; нормативно-технологічну документацію на продукцію, яку виготовляє.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пресує листові шарові ізоляційні матеріали товщиною до 4 мм, слюдопластові - до 0,3 мм, міканіти - до 0,8 мм, фольговані - понад 0,5 мм та фасонні шарові матеріали на гідравлічних пресах та напівавтоматичних лініях. Перешаровує матеріали залежно від товщини наважок. Складає наважки в пакети. Підбирає пресформи залежно від заданого розміру та установлює їх на прес. Регулює технологічні режими пресування залежно від виду матеріалу. Зачищає та готує до роботи прокладальні листи. Підготовляє преси.