Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор на метантенках 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора на метантенках 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес роботи споруд, що обслуговуються; правила і технологію виконання ремонтних робіт, принцип і правила дистанційного керування технологічним процесом.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує агрегати потужністю понад 500 тис.куб.м на добу. Установлює технологічний режим. Керує різними механізмами і агрегатами споруд, включаючи насосні станції для перекачування осаду. Керує операторами нижчих розрядів під час здійснення профілактичного і поточного ремонтів механізмів і споруд.