Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор на мулових майданчиках 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення і принцип роботи мулових майданчиків; способи природного сушіння осаду; пристрої та інструменти, що застосовуються для очищання майданчиків і розвідних каналів; правила виконання ремонтних робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує споруди потужністю до 200 тис.куб.м на добу. Обходить мулові майданчики або мулові ставки для нагляду за рівномірним розподілом осаду по каскадах мулових майданчиків. Видаляє з карт надмулову воду. Прочищає відвідні канали дренажної мережі від замулення, виполює влітку бур'яни на земляних валах майданчиків, усуває намерзлий лід зимою. Бере участь у профілактичному ремонті комунікацій.