Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор на мулових майданчиках 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора на мулових майданчиках 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: схему трубопроводів, камер і колодязів, порядок їх перемикання; послідовність роботи насосного обладнання; механізми для прибирання мулу і його транспортування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує споруди потужністю понад 500 тис.куб.м на добу. Регулює подання мулової води в насосну станцію, наглядає за роботою насосної станції, своєчасно вмикає її для відкачування мулової води. Регулює подання мулу на мулові майданчики з метою рівномірного заповнення карт, не перевищуючи норм заповнення. Виконує необхідні ремонтні роботи на дренажних каналах після механізованого прибирання збезводненого мулу. Виконує профілактичний і поточний ремонти на спорудах мулових майданчиків. Керує роботою операторів нижчих розрядів.