Категорія - Робітники |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Оператор на мулових майданчиках 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією оператора на мулових майданчиках 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і призначення споруд природного сушіння осаду на мулових майданчиках; схему трубопроводів, порядок їх перемикання; механізми для прибирання; правила ведення ремонтних робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує споруди потужністю від 200 до 500 тис.куб.м на добу. Обходить мулові майданчики або мулові ставки для нагляду за рівномірним розподілом осаду по всій робочій площі. Видаляє з карт надмулову і підмулову воду. Наглядає за справністю дренажної мережі і колодязів, прочищає їх у разі засмічення. За допомогою механізмів прибирає висохлий мул і транспортує його, реєструючи параметри мулу в журналі. Підтримує задані навантаження на майданчики. Виконує поточний і профілактичний ремонти комунікацій.