Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Машиніст установок з обслуговування рухомого складу 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професію машиніста установок з обслуговування рухомого складу 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: порядок усунення несправностей обладнання, яке обслуговується, і технологію екіпірування; правила безпеки під час роботи з обладнанням високого тиску, екіпірувальними засобами і пожежної безпеки; основи електротехніки, гідравліки і кінематики.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує високоточні (з погрішністю до 1 %) паливозаправні і маслозаправні колонки, високопродуктивне обладнання для приймання нафтопродуктів та дизпалива для екіпірування рефрижераторного рухомого складу. Обслуговує установки вакуумування і зарядження ємностей холодоагентом "Хладон-12". Бере участь у ремонті обладнання, яке обслуговується. Обслуговує і регулює машини, обладнання і прилади, що забезпечують обробку і промивання цистерн під налив високочистих нафтопродуктів (реактивне паливо, авіабензин).