Категорія - Фахівці |  Галузь - Житлове та комунальне господарство населених пунктів
Інструкція для посади "Технік з планування I категорії", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 87. Житлове та комунальне господарство населених пунктів. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітета України по житлово-комунальному господарству 09.07.2004 р. N 132, наказом Держжитлокомунгоспу України 22.11.2004 р. N 210, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства 08.12.2009 р. N 387, наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України 23.12.2010 р. N 464)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 14.06.1999 р. N 144. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією техніка з планування II категорії - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази органів вищого рівня; методичні, нормативні та інші керівні матеріали щодо користування тепловою енергією; порядок оформлення технічної документації, діловодство, правила експлуатації обчислювальної техніки та оргтехніки; основи економіки, трудового законодавства-правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює розрахунки щодо техвідшкодування для житлового фонду місцевих рад, житлово-будівельних кооперативів та відомчого житла. Розраховує різні пільгові знижки для споживачів. Перераховує оплату в разі відсутності гарячої води та опалення згідно з довідками, поданими працівниками теплових районів. Оформлює облікові картки на споживачів теплової енергії на підставі укладених договорів, заносить до них натуральні показники споживання теплової енергії із зазначенням тарифу і суми оплати за місяць. Двічі на рік звіряє дані про опалювальні площі та кількість мешканців, які користуються гарячою водою. Щомісяця готує розшифровки за ЖЕКами за опалення та гаряче водопостачання. Веде облік за групами споживачів щодо котелень.