Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Роздавальник нафтопродуктів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або підготовка безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила і порядок зберігання, обліку і видавання нафтопродуктів і обтиральних матеріалів; будову і роботу насосних агрегатів і вимірювальних приладів; правила і нормативні документи з охорони праці; правила поводження з протипожежним інвентарем.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Приймає, зберігає, веде облік і видає нафтопродукти та обтиральні матеріали згідно з установленим порядком. Готує охолоджену воду для забезпечення тепловозів. Обслуговує встановлене насосне обладнання. Приймає і здає відпрацьовані нафтопродукти. Забезпечує схоронність підзвітних матеріальних цінностей, бере участь у проведенні інвентаризації. Утримує в чистоті території і приміщення складу, дотримується правил охорони праці, виробничої санітарії і протипожежної безпеки.