Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Плавильний свинцевих сплавів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка па виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії плавильного котла та допоміжного устаткування; склад сплавів, які застосовує; правила відбору проб; способи зважування, укладання та транспортування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес плавлення відходів свинцю в плавильних котлах. Завантажує відходи у котел за допомогою електрозавантажувача. Регулює температурний режим плавлення. Знімає згар. Розливає готовий сплав у металеві виливниці. Укладає на піддони, зважує та транспортує.