Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник ртутних випрямлячів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: види та призначення підготовчих робіт перед вакуумним складанням; призначення та правила користування простим робочим та вимірювальним інструментом та пристроями; методи слюсарного оброблення; правила вакуумної гігієни; властивості розчинників, які застосовує, та правила користування ними; технічні вимоги до деталей, які виготовляє.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає прості вузли ртутних випрямлячів під керівництвом складальника більш високої кваліфікації. Готує деталі для вакуумного складання: карцює деталі, промиває у бензині та інших розчинниках, протирає та обдуває стислим повітрям. Виготовляє прості деталі ртутних випрямлячів та виконує прості слюсарно-складальні роботи. Транспортує складальні деталі до місця складання.