Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник ртутних випрямлячів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника ртутних випрямлячів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення та принцип дії вузлів, які складає; будову, призначення та правила користування механічним устаткуванням, пристроями та інструментами; правила проведення необхідних випробувань та їх призначення; основні вимоги до вакуумного складання; основи знань з вакуумної техніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає прості вузли ртутних випрямлячів. Виконує слюсарне оброблення та вакуумне складання окремих вузлів ртутних випрямлячів відповідно до технічних вимог. Вибирає вимірювальний та різальний інструмент. Користується простим устаткуванням та пристроями для слюсарного оброблення та складання деталей і вузлів ртутних випрямлячів. Виконує нескладні випробування вузлів та деталей, які складає.

Приклади робіт
Катоди - складання з установленням вводів запалювання. Крани вакуумні - попереднє складання. Рами ртутних випрямлячів - складання водяних труб.