Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Просіювач сипучих матеріалів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією просівальника сипких матеріалів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та способи налагодження механізованого сита за амплітудою та частотою коливань; технічні умови на просів різних марок порошків та якість просіяних порошків; номери сит для просівання; правила відбирання проб на аналіз просіяних порошків.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Просіває вуглецеві електровугільні та металеві порошки у віброситі з механізованим протиранням. Зважує порошки, завантажує у вібросито. Перевіряє якість просіяних матеріалів. Вивантажує, затарює просіяний порошок за марками та номерами заварок та сит. Підналагоджує устаткування, яке обслуговує.