Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник із завантаження пеку 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією робітника коксохімічного виробництва 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу одержання пекового коксу; схему комунікацій пекопроводів; будову та принцип роботи устаткування, що обслуговується; властивості смоли та пеку; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Завантажує мірники високотемпературним пеком. Стежить за роботою пекових насосів, за температурою та витратами пеку, обігріває мірники газом. Регулює подавання пари в парові оболонки кранів та пекопроводів. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.