Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник синтезу 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему; будову устаткування, яке обслуговується, та комунікацій; світлотехнічний режим для кожного сорту фотоемульсії; прийоми робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі операції технологічного процесу синтезу під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Доставляє сировину, сколочує піну, ріже смолу на куски, переносить смолу до складу у процесі синтезу лакових основ. Одержує драглеподібний стан фотоемульсії та візуально визначає готовність драглів. Подрібнює фотоемульсію у різальних машинах під час неактинічного освітлення або у повній темноті. Зважує готову фотоемульсію та передає до камери зберігання. Завантажує та вивантажує кювети з одержання драглеподібного стану фотоемульсії. Контролює роботу устаткування, яке обслуговується. Збирає відходи, які містять в собі срібло. Готує тару для завантаження та зберігання фотоемульсії.