Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Намотувальник секцій силових конденсаторів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією намотувальника секцій силових конденсаторів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію секцій конденсаторів з паперово-плівковим діелектриком та технологію намотування; фізико-хімічні властивості матеріалів; призначення діелектрика в секції конденсатора; правила налагодження намотувального устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Намотує секції для низьковольтних та високовольтних силових конденсаторів з кількістю листів між обкладками понад 8, секції електротермічних конденсаторів з кількістю листів між обкладками понад 5, та секції конденсаторів з паперово-плівковим діелектриком. Підбирає основні матеріали згідно з кресленням секцій та заправляє у верстат. Регулює натягнення стрічок основних матеріалів. Намотує секції з послідовним з'єднанням обкладок. Попередньо відбраковує намотані секції напругою постійного струму. Налагоджує намотувальне устаткування.