Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Складальник продукції в аерозольному пакуванні 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника продукції в аерозольному пакуванні 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії складальних автоматів; вимоги до складання деталей, схему подавання деталей на складання, режим роботи складального автомата; способи регулювання автоматичного та механічного відбракування деталей, систему регулювання тиску і подавання готових деталей.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає на складальних автоматах аерозольні клапани. Подає в автомат деталі клапана. Одночасно комплектує всі деталі клапана на двох складальних дисках з п'яти позицій. Регулює відсікачі з заливанням мастила у лубрикатор. Відбраковує деталі за допомогою автоматики. Регулює систему подавання повітря та систему підрахунку. Бере участь у ремонті автомата. Здає готові вироби. Керує складальниками нижчої кваліфікації на всій лінії наповнення.