Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Складальник продукції в аерозольному пакуванні 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника продукції в аерозольному пакуванні 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову і призначення пристроїв та інструменту, що застосовуються; фізико-хімічні основи та суть технологічного процесу виробництва аерозолів, норми витрат компонентів сировини, послідовність їх дозування; правила експлуатації механізмів та автоматів, які працюють під тиском.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує весь комплекс робіт з складання продукції в аерозольному пакуванні за окремими стадіями її виробництва. Установлює порожні балони на вібростіл і стежить за їх транспортуванням. Контролює автоматичне наповнення балонів продуктом, правильність встановлення в заповнені балони клапанів з засмоктувальними трубками та автоматичну відбортовку клапанів. Контролює роботу насоса високого тиску, автоматичне закриття клапана та нагнітання в балони фреону. Провадить термоперевірку аерозолів на герметичність у водяній ванні. Складає вручну з застосуванням спеціальних пристроїв аерозольний клапан. Запобігає причинам відхилень від встановлених норм технологічного режиму та усуває їх.