Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Машиніст закупорювальних машин 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста закупорювальних машин (молочне виробництво) 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову обслуговуваних автоматичних, напівавтоматичних і ручних закупорювальних машин; вимоги до якості закупорювання і заварювання банок; ступінь наповнення банок; розміри банок, кришок; правила і порядок маркування; правила користування шаблонами, контрольно-вимірювальним інструментом; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес закупорювання наповнених банок на автоматичних закупорювальних машинах продуктивністю від 50 до 150 банок/хв і на закупорювальних машинах, синхронно спарених з дозатором, продуктивністю до 150 банок/хв. Веде процес закупорювання банок на ручних і напівавтоматичних закупорювальних машинах. Веде процес заварювання наповнених стералконових банок на автоматах. Завантажує кришки у магазин закупорювальної машини або автомата. Контролює якість закупорювання періодичною перевіркою закупорювання і заварювання банок. Налагоджує автомати і машини в процесі роботи, усуває дрібні несправності в їх роботі. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.