Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Електровібронаплавлювач 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електровібронаплавлювача 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову електрозварювальних автоматів та напівавтоматів; процес віброконтактного наплавлення і наплавлення порошковим дротом; правила регулювання пристроїв для подавання дроту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує вібродугове, віброконтактне наплавлення і наплавлення порошковим дротом відпрацьованих місць в складних деталях на автоматах та напівавтоматах. Регулює і налагоджує устаткування і пристрої для подавання дроту.

Приклади робіт
Барабани стрілопідйомні - наплавлення отворів під підшипники кочення. Вали головних лебідок - наплавлення шліцьових шийок. Вали довжиною понад 1400 мм - наплавлення шийок. Диски з гільзою - наплавлення шийок. Зірочки чотирирядні - наплавлення зубів.