Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст машин для чищення та змазування листів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову і правила експлуатації обслуговуваних машин; вимоги до санітарного утримання металевих листів та устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує та обслуговує машини для чищення та змазування металевих листів. Підвозить листи, чистить забруднені місця за допомогою скребка вручну. Заливає олію. Контролює фетрові вкладиші у мастильному барабані та утримує їх у робочому стані. Спостерігає за металевими щітками, регулює їх висоту відносно металевих листів. Підвозить і відвозить візки з листами до обробних столів і до машин.