Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Клеїльник міканітів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією клеїльника міканітів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії та будову лакувальних вузлів мікастрічкових, баштових та сортувальних машин; методи клеєння та просочування; номенклатуру лаків, розчинників та смол, які використовує; види та сорти сировини, технічні умови на міканіти.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес клеєння формувальних та прокладних міканітів, скломіканітів, мікафолія, слюдопластів та слюдинітів на мікастрічкових та баштових машинах. Насипає заготовки міканіту на баштову машину. Виконує багатошарове просочування та лакування слюдовміщувальних матеріалів із застосуванням підкладок зі склолакотканин, лакотканин та плівок. Просушує багатошарові полотна та нарізає їх на листи до заданого розміру. Нарізає папір та тканину для прокладок. Прокладає кожен лист міканіту роздільним шаром. Сортує слюду та обпилює її смолами сухим способом. Обрізає пружок міканітів та пакує їх у спеціальній тарі.