Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Клеїльник міканітів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії та будову мікастрічкових машин та столів для клеєння електроізоляційних матеріалів, сушильних шаф; правила та методи клеєння та сушіння; види міканітів, мікастрічок та скломікастрічок.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес клеєння гнучких міканітів, мікастрічок, скломікастрічок на столах та робочій частині мікастрічкових машин. Виконує одношарове та двошарове розкладання слюди з визначеним перекриттям. Пропускає полотна крізь сушильні камери та намотує їх у рулони. Установлює рулони паперу та склотканини на відпускні механізми мікастрічкової машини. Сушить заготовки міканітів у сушильних шафах. Укладає заготовки міканіту для стікання води.