Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Просочувальник кабелів та проводів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією просочувальника кабелів та проводів 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії вакуум-насосів, рецепта просочувальної маси, способи сушіння та просочування; призначення та застосування контрольно-вимірювальних приладів середньої складності.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Просочує та сушить силові кабелі напругою понад 3 кВ до 10 кВ у вакуум-апаратах. Підбирає складові компоненти просочувальної маси. Підключає кабель до спеціальної апаратури, електричної та масляної мережі. Керує апаратурою вакуум-насосів. Регулює вакуум та тиск пари у парових сорочках у процесі сушіння та просочування кабелю контрольно-вимірювальними приладами середньої складності. Веде журнал сушіння та просочування кабелю. Підналагоджує устаткування, яке обслуговує.