Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Просочувальник кабелів та проводів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією просочувальника кабелів та проводів 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії вакуум-апаратів; схему трубопроводів; марки матеріалів, які застосовує для виготовлення просочувальної маси; правила піднімання та опускання корзин та барабанів; пристрої для зачалювання; технологічні інструкції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Просочує та сушить силові кабелі напругою до 3 кВ у вакуум-апаратах. Завантажує масоварильні апарати складовими компонентами та варить просочувальну масу. Підбирає, завантажує корзини та барабани з кабелем у вакуум-апарати. Заповнює просочувальною масою вакуум-апарати. Бере участь у ремонті вакуум-апаратів.