Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Електромонтер оперативно-виїзної бригади II група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією електромонтера оперативно-виїзної бригади I групи кваліфікації - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення і принципову будову устаткування ПС, що обслуговуються; схеми первинних з'єднань і мережі власних потреб ПС, розподільних мереж дільниці, що обслуговується, з розташуванням розподільних пунктів і трансформаторних підстанцій; правила оперативного обслуговування пристроїв релейного захисту; види зв'язку, встановлені на ПС, чергових оперативних автомашинах, правила їхнього використання; несправності, що виникають найчастіше, і методи їхньої ліквідації в розподільних мережах напругою 0,4 - 10 кВ; елементарні знання з електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ліквідує пошкодження в розподільних мережах напругою 0,4 - 10 кВ. Здійснює під керівництвом електромонтера вищої кваліфікації оперативне та технічне обслуговування устаткування підстанцій напругою 35 - 110 кВ II ступеня складності або устаткування розподільних мереж I ступеня складності без підстанцій або устаткування розподільних мереж I - II ступеня складності спільно з устаткуванням підстанцій напругою 35 - 110 кВ II - III ступеня складності. Здійснює режимні й аварійні перемикання, підготовку робочих місць, ліквідацію пошкоджень на устаткуванні розподільних мереж (розподільних пристроїв підстанцій). Виконує невеликі за обсягом роботи з перемикання відпайок на силових трансформаторах за умови знятої напруги.