Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Електромонтер оперативно-виїзної бригади I група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення і принципову будову устаткування ПС, що обслуговуються; схеми первинних з'єднань і мережі власних потреб ПС, розподільних мереж дільниці, що обслуговується, з розташуванням розподільних пунктів і трансформаторних підстанцій; правила оперативного обслуговування пристроїв релейного захисту; види зв'язку, встановлені на ПС, чергових оперативних автомашинах, правила їхнього використання; несправності, що виникають найчастіше, і методи їхньої ліквідації в розподільних мережах напругою 0,4 - 10 кВ; елементарні знання з електротехніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ліквідує пошкодження в розподільних мережах напругою 0,4 - 10 кВ. Здійснює під керівництвом електромонтера вищої кваліфікації оперативне та технічне обслуговування устаткування підстанцій напругою 35 кВ III ступеня складності або устаткування розподільних мереж напругою 35 кВ II ступеня складності без підстанцій. Здійснює режимні й аварійні перемикання, підготовку робочих місць, ліквідацію пошкоджень на устаткуванні розподільних мереж (розподільних пристроїв підстанцій). Виконує невеликі за обсягом роботи з перемикання відпайок на силових трансформаторах за умови знятої напруги.