Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Машиніст з обслуговування силосів та вугільної башти 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову вугільних башт, силосів та обслуговуваних механізмів; марки і групи вугілля та закріплені за ними бункери; склад шихти за компонентами; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує механізмами щодо завантаження та розподілу вугілля за силосами, вугільними баштами або секціями за шахтогрупами. Спостерігає за роботою автоматичного пробовідбирача. Контролює газовий режим у ємкостях. Виконує замір кількості вугілля в баштах і силосах, очищення жолоба. Виявляє та усуває неполадки в роботі обслуговуваного обладнання.