Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Апаратник хімводоочищення електростанції IV група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника хімводоочищення електростанції III групи кваліфікації - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічні схеми блочних знесолюючих установок (конденсатоочисток); будову й процес відновлення фільтрів змішаної дії (ФЗД); хімічні процеси, що відбуваються на кожному ступені оброблення води.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес знесолення води для підживлення котлів, контурів енергоблоків атомних електростанцій. Веде процес знесолення конденсату на блочних знесолюючих установках. Здійснює регенерацію іонітових фільтрів розчинами кислот, солей, лугів, хімічний контроль технологічного процесу знесолення і регенерації, регулювання параметрів процесу знесолення за показаннями засобів вимірювання і результатами хімічного контролю. Виявляє несправності в роботі устаткування, арматури. Бере участь у ліквідації аварій. Виводить устаткування в ремонт, приймає з ремонту.