Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Сортувальник електроізоляційних матеріалів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією сортувальника електроізоляційних матеріалів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип та методи сортування електроізоляційних матеріалів; правила користування контрольно-вимірювальним інструментом та пристроями для сортування; усі сорти та марки просоченого паперу, тканини, слюди та вимоги до них; технологічні інструкції із сортування ізоляційних матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сортує всі види електроізоляційних матеріалів за сортами, марками та товщинами. Виконує механічне та ручне сортування слюди, вилучає сторонні домішки. Очищає папір та тканини від крихт слюди. Підбирає та укладає папір та тканини в стоси, а слюду - за марками та номерами.