Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Складальник електровугільного виробництва 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією складальника електровугільного виробництва 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: послідовність складання арматури різних типів за кресленнями; правила застосування пристроїв; основи знань про допуски.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає арматуру електрощіток вручну з використанням найпростіших пристроїв. Просмикує проводи в зенківку або отвір електрощітки різними способами. Визначає довжину та перетин проводу за кресленнями. Надягає на провід амортизатори, ізоляцію, наконечник та закріпляє їх різними способами. Укладає обойми та шайби.