Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Готувач розчинів та електролітів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: найменування та призначення устаткування, яке обслуговує; призначення та правила застосування контрольно-вимірювального інструменту; основи знань про властивості кислот, лугів та інших речовин і правила роботи з ними; порядок та послідовність операцій; способи визначення їх готовності та якості.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує за рецептами до двох компонентів суміші концентрованих кислот, розчинів, складових електролітів, електролітні пасти загального та спеціального призначення. Обслуговує, чистить та промиває устаткування, яке застосовує в процесі роботи. Веде журнал реєстрації виконання технологічного процесу.