Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник знежирення сиропів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію та технологічний режим знежирення патокових і глюкозних сиропів та очищення його діатомітом; вимоги до якості очищення сиропу і способи її забезпечення; будову скімерів, кизельгурових і грязьових збірників, насосів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес знежирення патокових і глюкозних сиропів у жировідділювачах-скімерах. Регулює ступінь наповнення окремих камер апарата і швидкість відділення жирового бруду візуальним спостереженням. Вилучає бруд з апарата і направляє його у збірники. Подає діатоміт. Регулює час зіткнення діатоміту з сиропом з метою одержання сиропу потрібної якості. Направляє сироп у збірники. Пускає та зупиняє устаткування, миє і чистить його.