Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Свинар 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією свинаря 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію та прогресивні методи утримання та годівлі кнурів, ознаки прояву статевої зрілості; правила використання кнурів і техніку взяття сім'я; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує ручні та частково механізовані роботи з догляду за кнурами. Годує, напуває, видаляє гній, бере участь у ветеринарних обробках. Вживає заходів щодо поліпшення утримання тварин та годівлі збалансованими за поживними речовинами кормами з метою збільшення виходу приплоду. Проводить парування, моціон тварин. Надає першу допомогу тваринам, прибирає приміщення та виконує інші роботи. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.