Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Механік з обслуговування знімальної апаратури 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією механіка з обслуговування знімальної апаратури 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основні закони електротехніки і механіки; техніку кінозйомки; конструкцію типів кінознімальної апаратури, операторських пристроїв; основи експонометрії; склад фоторозчинів; обробку кіноплівки; правила трудового розпорядку; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обслуговує на знімальному майданчику широкоекранну, широкоформатну і швидкісну апаратуру і систему дистанційного і телевізійного спостереження за кадром і за роботою знімальної апаратури. Працює на всіх системах трансфокаторів, на механізованих кранах і візках. Перевіряє кінознімальну апаратуру шляхом зйомки за допомогою контрольних приладів (автоколіматорів, тахометрів, стробоскопів, вольтметрів, амперметрів тощо). Ремонтує знімальну апаратуру і операторське приладдя за допомогою ручного інструменту.