Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Фризерник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: вимоги до якості виготовленої продукції, режими охолодження жирових сумішей різних рецептур; принцип роботи устаткування, призначення і принцип дії контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обробляє харчові жири на фризерах, витискувальних охолоджувачах. Охолоджує жирову суміш і зливає її в напіврідкому стані в тару для кристалізації і затвердіння. Запускає і зупиняє фризер. Стежить за подаванням жирової суміші із змішувача у фризер і її температурою за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Регулює температуру жирової суміші в апараті і на виході з нього шляхом зміни припливу жиру і поданням холодоагенту. Подає тару під зливний кран, наливає виготовлену продукцію і транспортує її на склад. Очищає та миє фризер і трубопроводи.