Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Зволожуватильник тютюнової сировини 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією зволожувальника тютюнової сировини 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: нормативно-технічну документацію і технічну інструкцію на зволожування тютюнової сировини; маркування листяного тютюну; правила визначення органолептично вологості та складу листяного тютюну, який складає тютюнову суміш; правила завантаження тютюну на візки, у ящики або касети і в установки; ступінь зволожування тютюну; температурний режим процесу зволожування; конструкцію, технологічну схему і прилади зволожувальної установки; правила експлуатації зволожувальної установки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес зволожування тютюну в тютюнозволожувальних установках усіх систем. Перевіряє відповідність сортності підвезеного тютюну даній тютюновій суміші. Сортує тюки тютюну за вологістю. Завантажує камери зволожувальних установок паками або пачками тютюну вручну або за допомогою візка. У разі потреби розкладає тютюн в ящики або касети. Керує процесом з пульту керування. Регулює процес зволожування відповідно до технологічної інструкції. Вивантажує тютюн з камери після зволожування. Транспортує і складає тютюн у визначеному місці. Регулює роботу, очищає і змащує зволожувальні установки. Збирає розсип і очищає тару. Знімає і прибирає мотузки з тюків. Розкриває тюки, щоб визначити необхідність зволожування. Веде журнал реєстрації зволоження партій тютюну. Керує робітниками, що обслуговують зволожувальні установки.