Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Виробник глазурованих фруктів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією виробника глазурованих фруктів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію глазурування фруктів у варильних казанах; співвідношення сиропу для різних фруктів; ступінь готовності сиропу; будову варильного устаткування; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес глазурування фруктів у варильних казанах. Варить сироп заданої концентрації. Завантажує фрукти в казан і вивантажує з нього. Обслуговує варильне устаткування, перевіряє його справність. Регулює за показаннями контрольно-вимірювальних приладів температуру, тиск пари. Чистить і миє устаткування. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.