Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво консервів
Інструкція для посади "Виробник глазурованих фруктів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 9. Виробництво консервів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України N 277 від 30.12.2000 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією виробника глазурованих фруктів 1 розряду не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила сортування фруктів за якістю й розмірами для глазурування; основи технології глазурування фруктів; правила і норми охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Глазурує фрукти спеціальними формочками або ножами. Розбирає фрукти для глазурування. Укладає фрукти на лотки і сортує їх за якістю й розмірами. Ріже фрукти для глазурування. Додержує правил і норм охорони праці виробничої санітарії та протипожежного захисту.