Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії
Інструкція для посади "Оброблювач натрієвих болванок 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 20. Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу каталізаторно-збирального відділення; фізико-хімічні властивості сплаву; будову токарного верстата, пускових пристроїв та зрошувальної системи; технічні вимоги до виготовлення каталізаторної стрічки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обдирає болванки і ріже стрічку на токарному верстаті під час безперервного зрошення сумішшю парафіну і масла. Зважує та установлює натрієві болванки на верстат. Замінює та заправляє різальний інструмент. Укладає каталізаторну стрічку в парафіно-масляну ванну. Знімає з верстата залишки болванки, зрізає чистий сплав, зважує його і здає на склад.