Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Пакувальник електродів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: номенклатуру електродів; правила укладання та пакування готових електродів різних марок; правила маркування тари; способи фарбування та зв'язування електродів у пачки; правила заготівлі пакувального матеріалу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пакує та укладає електроди в картонну і дерев'яну тару, на піддони ручним способом. Переносить та укладає тару та піддони в відведені місця або на транспортерну стрічку. Маркує тару. Наклеює етикетки на упаковану продукцію. Прибирає робоче місце.