Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Пакувальник електродів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією пакувальника електродів 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила підналагодження напівавтоматів та автоматів; номенклатуру та технічні умови на пакувальні матеріали; способи заправлення автоматів та напівавтоматів пакувальними матеріалами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пакує електроди на автоматах та напівавтоматах. Заправляє автомати та напівавтомати пакувальними матеріалами. Обслуговує та підналагоджує автомати та напівавтомати на різні розміри та діаметри електродів. Бере участь в ремонті устаткування.