Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Контролер електродного виробництва 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технічні умови та державні стандарти на матеріали, напівфабрикати, сировину, компоненти та флюси; технологію розварки силікатної брили; приготування компонентів, що використовуються під час виготовлення обмазувальної маси для покриття електродів та флюсів, опресовування та прогартовування електродів; будову контрольно-вимірювальних приладів та інструментів; заходи щодо запобігання браку; інструкції з відбраковки та приймання матеріалів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контролює та приймає флюси, матеріали, напівфабрикати, сировину, компоненти, що входять до складу обмазувальної маси для покриття електродів і флюсів, згідно з технічними умовами та державними стандартами. Контролює температурний режим сушіння сировини і компонентів, сушіння і прогартовування електродів.