Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Комплектувальник туб 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову і правила підналагоджування обслуговуваних верстатів; способи нарізування різьби; правила укладання туб у ящики; правила заточування різального інструменту; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Накручує бушони на туби вручну. Ставить туби на оправку шпинделя верстата і знімає з неї. Нарізує різьбу і бушони на верстатах. Укладає вручну туби в ящики. Підналагоджує верстат. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.