Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів
Інструкція для посади "Комплектувальник туб 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 53. Виробництво банок та кришок для харчових консервів, туб і футлярів з легких металів", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України від 30 грудня 2000 р. N 278. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією комплектувальника туб 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила піди влагодження та регулювання обслуговуваних автоматів і напівавтоматів; технічні вимоги до туб; основні властивості оброблюваних матеріалів; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Накручує бушони на туби на автоматах і напівавтоматах. Завантажує бушони і туби. Контролює комплектування туб. Здійснює автоматичне укладання туб у ящики. Ставить ящики на піддони і знімає з них. Підналагоджує і регулює обслуговуване устаткування. Додержує правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.