Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Сортувальник електродів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: номенклатуру електродів; технічні умови на покриття та зачищення електродів відповідно до державних стандартів 1-ї групи якості; призначення та правила користування контрольно-вимірювальними приладами під час вибраковування електродів; способи зважування та маркування електродів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сортує та розбраковує електроди за зовнішнім виглядом. Перевіряє розміри та якість покриття електродів різних марок, їх відповідність вимогам державних стандартів для 1-ї групи якості. Зважує та маркує електроди. Прибирає робоче місце.